Bardak Mum Fiyatları

tarafından
108
Bardak Mum Fiyatları

Bardak Mum Fiyatları

Bardak mum evinizde, iş yerinizde ya da çeşitli dış mekan etkinliklerinizde kullanabileceğiniz bir objedir. Normal bir günü ve normal bir anı özelleştirmek için  yüksek görsel etkiye sahiptir.  Her anınızı özelleştirmek için siz de birkaç tane satın alabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz.  Renk, koku ve boyut seçenekleriyle  birçok seçeneğe sahiptir. Kırmızı, krem, mavi, beyaz, sarı, pembe en çok tercih edilen renkler arasındadır. Mum ya da  bardağı bu renk seçeneklerine sahip olabilmektedir. Bardak mum çiçek, vanilya ya da deniz esintisi gibi çeşitli kokulara sahip  olabilmektedirler. Üzerindeki bu kokularla artık yeni bir duyumuz olan koklama duyumuz da etkilenmektedir.

Bardak Mum Birim Fiyat Hesaplama

Günümüzde oldukça fazla çeşide sahiptir. Özel anlarınıza renk katan bir bardak mum almadan önce ne istediğinize karar verirseniz var olan tüm  seçenekler arasında kaybolmamış olursunuz. Çeşitli kokulara sahip , çeşitli renklere sahip , simli, simsiz, küçük, orta ya da büyük bir sürü seçenek sizleri bekliyor olacak. Mumun bardağının formu da fiyat için önemli etkenlerden birisi olma durumundadır. Bardak mum için koku, renk, boyut  gibi bir çok fiyat değiştiren etkene sahiptir. Hayalinizdeki bardak mum özellikleri nasılsa , kendinize ona göre bir birim fiyat ve maliyet hesabı çıkarabilirsiniz.

Bardak Mum Evde Yapımı

İsteklerinize göre bardak mum yapmanın en güzel yanı tüm isteklerinizi gerçekleştirmeniz ve bunu en düşük maliyeti ile yapmanız. Böylelikle çok özel ve özgün bir çok muma sahip olabilirsiniz. Renk, desen, koku, kalıp ve sim yapacağınız bardak mum için hepsi sizin isteğinize göre olmuş olacak. Yapıma başlayabilmek için kırtasiyelerden rahatlıkla bulabileceğiniz stearine ve parafine ihtiyaç duyacaksınız. Başlangıç ilk aşama olarak kolaylıkla elde ettiğimiz bu iki malzemeyi eritmeli ve çok iyi bir şekilde karıştırmalıyız. Renk, koku, ve sim için bu aşamada istediğiniz özellikler için kalan malzemelerinizi eklemelisiniz. Nasıl bir şekle sahip olsun istersiniz? Bu soruya verdiğiniz cevap ne ise buna uygun bir kalıba hazırladığınız bu karışımı dökebilirsiniz. Karıştırdıktan sonra soğumadan  fitil eklemeyi de unutmayın. Karışımınız soğuduktan sonra kullanıma hazır.